ESCOLA D'ESCACS

SOCIETAT CORAL COLON

  • 20150618_190411_opt.jpg
  • DSC_0090_opt.jpg
  • DSC_0112_opt.jpg
  • DSC_0163_opt.jpg
  • DSC_0189_opt.jpg
  • DSC_0271_opt.jpg
  • DSC_0308_opt.jpg
  • DSC_0396_opt.jpg
  • DSC_0426_opt.jpg
  • IMG-20150402-WA0011_opt.jpg
  • IMG-20151011-WA0008_opt.jpg
  • IMG-20151026-WA0002_opt.jpg
  • result.jpg
  • ronda-open-2013 (23 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (33 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (71 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (73 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (74 de 152).jpg

 

  ESCOLA D'ESCACS

            SCC

   

 

           GESTIÓ

   

 

 

ANUNCIS

Nou llibre de Michael Rahal

 

MEMORIA II JORNADES D'ESCACS INFANTILS

RAPIDES ESCOLAR SABADELL 2014

 

Clasificación Final después de 6 rondas

Rk.

No.Ini.

 

Nombre

Elo

Club/Ciudad

Pts.

1

1

 

Lopera Reig Dario

1805

Ccs

6.0

2

7

 

Ramon Herraez Alex

1769

Rpl

5.0

3

5

 

Calvo Aceituno Isaac

1782

Rub

5.0

4

25

 

Lajarin Rallo Marc

1700

Ccs

5.0

5

6

 

Alonso Pichardo Luis

1769

Ccs

4.0

6

4

 

Lajarin Serra Ruben

1792

Ccs

4.0

7

21

 

Garcia Encinas Pau

1700

 

4.0

8

11

 

Atienza Reig Santi

1706

Ccs

4.0

9

3

 

Bautista Sarmiento Joel

1793

Ccs

4.0

10

10

 

Olivé Torras Ricard

1730

Ccs

4.0

11

36

 

Sentís Baena Samuel

1700

Ccs

4.0

12

13

 

Asensio Diaz Miguel

1700

Rpl

3.0

13

29

 

Lopera Reig Nadia

1700

Ccs

3.0

14

34

 

Segarra Pujolà David

1700

Rub

3.0

15

35

 

Senar Serra Jan

1700

 

3.0

16

23

 

Garcia Silvan Lara

1700

 

3.0

17

20

 

Garcia Encinas Nil

1700

Rpl

3.0

18

8

 

Delgado Drotz Daniel

1758

Ccs

3.0

19

19

 

Domínguez Rodriguez Rafael

1700

 

3.0

20

15

 

Atienza Reig Sofia

1700

Ccs

3.0

21

16

 

Boix Fernandez Martí

1700

 

3.0

22

17

 

Busquet Domingo Arnau

1700

Voc

3.0

23

9

 

García Encinas Jan

1749

Rpl

3.0

24

37

 

Timoneda Gonzalez Iker

1700

 

2.0

25

14

 

Atienza Reig Gerard

1700

Ccs

2.0

26

26

 

Lajarin Rallo Oscar

1700

Ccs

2.0

27

12

 

Asensio Diaz Alejandro

1700

Rpl

2.0

28

32

 

Roman Jiménez Sergio

1700

Voc

2.0

29

31

 

Martinez Cobos Josep

1700

 

2.0

30

33

 

Segarra Pujolà Claudia

1700

Rub

2.0

31

18

 

Calzada Arévalo Iker

1700

Voc

2.0

32

27

 

Llordella Dominguez Claudia

1700

Voc

2.0

33

28

 

Longaron Carbonell Jordi

1700

Voc

1.0

34

30

 

Lopez Fernandez Pau

1700

 

1.0

35

24

 

Grane Roura Ruben

1700

 

1.0

36

2

 

Oyarzo Farell Alex

1799

 

0.0

37

22

 

Garcia Plana Oriol

1700

 

0.0

SCC web adults