ESCOLA D'ESCACS

SOCIETAT CORAL COLON

  • 20150618_190411_opt.jpg
  • DSC_0090_opt.jpg
  • DSC_0112_opt.jpg
  • DSC_0163_opt.jpg
  • DSC_0189_opt.jpg
  • DSC_0271_opt.jpg
  • DSC_0308_opt.jpg
  • DSC_0396_opt.jpg
  • DSC_0426_opt.jpg
  • IMG-20150402-WA0011_opt.jpg
  • IMG-20151011-WA0008_opt.jpg
  • IMG-20151026-WA0002_opt.jpg
  • result.jpg
  • ronda-open-2013 (23 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (33 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (71 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (73 de 152).jpg
  • ronda-open-2013 (74 de 152).jpg

 

  ESCOLA D'ESCACS

            SCC

   

 

           GESTIÓ

   

 

 

ANUNCIS

Nou llibre de Michael Rahal

 

MEMORIA II JORNADES D'ESCACS INFANTILS

Ha finalitzat el Campionat de Catalunya per Equips d'edats

Espectacular campeonato realizado por los deportistas de las tres categorías de ajedrez base presentadas por nuestro club SCC de Sabadell. Subcampeones de Catalunya en Sub-10, Sub-12 y Sub-18, en todos los casos a medio punto del primer clasificado.

Equpo Sub-10 compuesto por:

Rubén Lajarin, Alex arteaga, Marc Lajarin, Martí Escuder

Equipo Sub-12

Sergio Martínez, Guillem Juanico, Ricard Olivé, Samuel Sentís, Joel Bautista y Oscar Lajarin

Equipo Sub-18

Carles Diez, Gal·la Garcia-Castany, Marc Pozanco


Además obtuvieron premios por mejores tableros:

Alex Arteaga, Samuel Sentís, Guillem Juanico, Marc Pozanco y Carles Diez

 

Todos ellos orientados por el MI Luis Rojas

Preparados en el club por los MI Luis Rojas y Lázaro Lorenzo

MUCHAS FELICIDADES

ESCOLA D'ESCACS SOCIETAT CORAL COLON DE SABADELL

 

LLISTAT PROVISIONAL DEL CT PER EQUIPS D'EDATS

SUB-10

Amposta

Badia

CCS Sabadell

Cerdanyol a del Vallès

Gerunda

LLinars A

LLinars B

Peó Vuit

Peona i Peó B

Peona i Peó A

Peralada

Sant Andreu

Vall del Tenes

Vilafranca

 

SUB-12

Badia

CCS Sabadell

Cerdanyola Mataró

La Lira

LLinars

Mas de nverge

Peona i Peó

Peralada

Vila Olímpica

Vilafranca A

Vilafranca B

 

SUB-18

CCS Sabadell

Cerdanyola del Vallès

LLinars

Sant Andreu

Vila Olímpica

 

Curs 2014 - 2015

A l'octubre iniciem el nou curs d'escacs per a nens i adults

Tots els nivells: Iniciació, Mitjà i Alt

Maestro Internacional Luis Rojas
Maestro Internacional Lázaro Lorenzo de la Riva

 

IV TORNEIG ESCACS LLAMPEC FESTES TARDOR BARRI PONT VELL DE RIPOLLET

Dissabte, 27 de setembre de 2014, a les 10:00 hores, al Carrer Nostra Senyora dels Àngels, números 10-15. Aquest carrer està situat al Barri del Pont Vell de Ripollet, tocant a Cerdanyola del Vallès. 

El Barri del Pont Vell de Ripollet es troba entre l'autopista C-58 i la Carretera Nacional 150. L'estació de RENFE més propera al torneig és la de Cerdanyola del Vallès, a només 3 minuts caminant.

Obert a tothom, sense importar nivell, ni edat, ni fitxa federativa.

Puntuable per al XVIè Circuit de Torneigs Llampec de la Catalunya Central.

16 trofeus: Campió, Sots-Campió, Tercer Classificat, Campió Tram 2000-2099, Campió Tram 1900-1999, Campió Tram 1800-1899, Campió Tram 1700-1799, Millor Sub16, Millor Sub14, Millor Sub12, Millor Sub10, Millor Sub8, Millor Veterà, Millor Jugadora, Millor Jugador Local, Millor Jugador No Federat.

Inscripcions: Truqueu o whatsappegeu al telèfon 626570770, tot donant el vostre nom i cognoms, elo, club i data de naixement. Les inscripcions es tancaran a les 9:45 hores del mateix dia de joc. Les places són limitades il'organització no assegura places per a aquells jugadors que vulguin inscriure's presencialment minuts abans de començar el torneig.

Preu d'inscripció: GRATUÏT!

Format del torneig: Sistema Suís a 9 rondes en grup únic.

Ritme de joc: 5 minuts finish.

Més info: 626 57 07 70

Campionat de Catalunya per equips

Campionat de Catalunya per equips d'edats. Categories sub-8, sub-10, sub-12, sub-14, sub-16 i sub-18

Del dia 25 al 26 d’octubre de 2014.

La competició se celebrarà a la localitat de L’Ametlla de Mar, a l’Hotel **** Ametlla de Mar

HORARIS

Dissabte 25 d’octubre

Presentació dels equips i recollida de claus: a partir de les 9:45

Reunió de Delegats :10:15, es farà a la sala de joc.

1era Partida  : 10:45  

2ona Partida : 15:30  

3era Partida : 18:30       

Diumenge 26 d’octubre

4arta Partida : 09:30 

5ena Partida : 15:00 

Cloenda : 18:15 a la sala

 

fcetrans